Přihlásit se | Registrace    
  Podmínky

Přehled z kalendáře akcí

ZPĚT

     

     Při zrátě hesla si vyžádejte nové
menu1 menu2


Zajímavý výrobek
lidových řemeslníků

*** KLIKNI ***
Loutkové divadlo
Plánujete koupit svým dětem loutkové divadlo a jste nespokojeni s vysokou cenou a skromným obsahem loutkových divadel, která jsou běžně k dostání? Chcete svým dětem zahrát i více jak dvě pohádky? Vyzkoušejte naše vystřihovací loutkové divadlo, které obsahuje 17 loutek, 9 středových a bočních kulis a 5 hlavních scén. Naše divadlo lze snadno doplňovat o další postavy i kulisy jak z vaší vlastní tvorby, tak pomocí ROZŠÍŘENÍ, které zde také naleznete. Dáváte přednost klasickému loutkovému divadlu, ale zvažujete, zda se vyplatí hned investovat do velkého dražšího loutkového divadla? Kupte svému dítěti nejprve naše vystřihovací loutkové divadlo. Prostřednictvím našeho divadla snadno zjistíte, že je divadlo oblíbená hračka a budete mít jistotu, že se vyplatí investovat do klasického loutkového divadla. Naše vystřihovací loutkové divadlo je určeno pro děti a jejich rodiče. Je roztomilou hračkou přijatelné velikosti. Jednoduchou konstrukci zvládne složit a slepit i úplný začátečník. Vystřihováním nejen podpoříte šikovnost a tvořivost Vašeho dítěte, ale strávíte společně několik důležitých chvil. Pohádkové postavy, které divadlo obsahuje, působí roztomilým dojmem včetně záporných postav. Děti si je jistě oblíbí. Loutkové divadlo rozvíjí fantazii, řeč, podporuje estetické cítění a je výborným prostředkem při výchově. Přejeme vám mnoho krásných zážitků. Divadlo je po slepení velké 25 × 35 × 25 cm a obsahuje: 5 HLAVNÍCH KULIS - vesnice, interiér zámku, interiér chalupy, les, peklo 6 DOPLŇKOVÝCH BOČNÍCH KULIS - perníková chaloupka, břeh s loďkou, jehličnatý strom, listnatý strom, postel, mlýn 3 DOPLŇKOVÉ STŘEDOVÉ KULISY - trůn, kolébka, růžový keř 17 LOUTEK - král, princezna, princ, malý kluk, malá holka, chudý mládenec, chudá dívka, ježibaba, vodník, čert, staší žena, starší muž, kašpárek, myslivec, čaroděj, vlk, zlatá rybka + divadelní prkna a přední kulisa

NOŽE NA VYSOČINĚ - výstava s doprovodným programem
Čsl. armády 303 | Svratka okres Žďár n. Sáz
Shlédnuto : 64 krát   ZPĚT
od : 10.06. 2017 do : 11.06. 2017
NOŽE NA VYSOČINĚ - výstava s doprovodným programem - www.webtrziste.cz
Výstava NOŽE NA VYSOČINĚ 10.-11.6.2017 s doprovodným programem pro všechny generace, ukázky řemeslné výroby, dětské dílničky, soutěž o hodnotné ceny, bohaté občerstvení.
Vaše logo, erb města
osoba  Pavlína   Kovářová
Ostatní akce

Přihlásit se na tuto akci
Vstupné pro návštěvníky vstupné na výstavu 50,- / děti zdarma, doprovodný program pro všechny generace na rozsáhlé zahradě z
Podrobný program :
Srděčně zveme na 2. ročník výstavy řemeslně vyráběných nožů včetně doplňkového prodeje s ukázkami řemesel včetně dětských dílniček v krásném prostředí Vysočiny v hotelu Mánes ve Svratce, která se bude konat 10. - 11. 6. 2017 od 9.00 do 17.00.

Vstupné na výstavu dospělí 50,- a děti zdarma, program na zahradě (8.000m2) je zdarma bez poplatku i pro dospělé návštěvníky.

Ukázky řemeslné výroby, dětské dílničky, soutěž o hodnotné ceny, bohaté občerstvení.

Nacházíme se uprostřed republiky, kde dosud podobnou akci nikdo nepořádá a náš záměr je umožnit široké veřejnosti setkat se s kvalitními řemeslnými výrobky na nové prodejní akci. Hotel Mánes je pojmenován po významném malíři - zdejší region je totiž odedávna oblastí s vysokou koncetrací umělců, za nimiž se tradičně sjíždějí zájemci o jejich díla. Samotný hotel je funkcionalistickým klenotem české architektury a je zde stálá galerie obrazů.
Na jarmarku uvidíte tato řemesla : Město Více informací
 ručně točená keramika Sadská FOTO výrobků řemeslníka
  • nahled
  • nahled
  • nahled
  • nahled
  • nahled
  • nahled
  • nahled
  • nahled
  • nahled

zvolte náhled

INFO pro řemeslníky:
pro zobrazení je nutno se přihlásit


TOPlist OSTATNÍ PARTNEŘI WEBTRŽIŠTĚ
více>>>
mateli.cz
kožené řemínky
tvorimr.cz  vlna-ponožky  humoristický časopis TAPÍR pk vonne svice 
Penzion Holinka

Správce webu
Ing. Richard Blížkovský
Pístov 11, Jihlava, CZ
  více>>>
Šárčina škola vaření 
ODKAZY     a dále  BANERY webtržiště    a také  MATELI.CZ        SEO katalog