MAPA
Podrobný program :
Neděle 30. 4. - Praha
14:00 otevření hotelové lodi Florentina na nábřeží E. Beneše v Praze /
www.google.cz/maps/@50.0938312,14.4221251,417m/data=!3m1!1e3?hl=cs -
16:00 – 17:00 „Čokoládová akademie“
18:00 – 19:00 charitativní dražba „zajímavostí“ pro Asociaci muskulárních dystrofiků v ČR
19:00 vyplutí, vyhlídková plavba po Vltavě v centru Prahy
19:30 – 22:00 hudební vystoupení CROSSBAND a hosté /
www.crossband.cz www.vstupenky.pruhpolabi.cz/crossband-na-lodi-florentina-carodejnicka-plavba
22:00 – 24:00 After párty na Florentině
24:00 ukotvení hotelové lodi Florentina na nábřeží E. Beneše v Praze
Pondělí 1.5. Praha – Mělník
10:00 vyplutí hotelové lodi Florentina, nábřeží E. Beneše, Praha
10:30 hudební produkce Marka Černocha (3x 30 min série) / www.youtube.com/watch?v=v1YTpKDZ9bU
13:00 – 15:00 „Čokoládová akademie“
17:30 připlutí hotelové lodi Florentina do Mělníka /
www.google.com/maps/place/Vina%C5%99stv%C3%AD+Bettina+Lobkowicz/@50.3544166,14.4685803,16.73z/data=!4m5!3m4!1s0x470bddfcba6b1731:0x454f6c9a13a2621d!8m2!3d50.3548202!4d14.468097?hl=cs
18:00 – 21:00 prohlídka Mělnického podzemí / www.melnik.info/melnicke-podzemi-a-stredoveka-studna/d-1030
Program v Nymburce
11:00 – 12:00 plavba lodí Blanice z Poděbrad do Nymburka / www.polabinalodi.cz
13:00 – 14:00 plavba lodí Blanice z Nymburka do Poděbrad / www.polabinalodi.cz
Úterý 2. 5. - Mělník
08:00 – 22:00 kotvení hotelové lodi Florentina v Mělníku
13:00 – 15:00 „Čokoládová akademie“ na hotelové lodi Florentina
16:00 – 18:00 prohlídka mělnické studny
Program v Nymburce
11:00 – 12:00 plavba lodí Blanice z Poděbrad do Nymburka / www.polabinalodi.cz
13:00 – 14:00 plavba lodí Blanice z Nymburka do Poděbrad / www.polabinalodi.cz
Středa 3. 5. Mělník – Brandýs nad Labem
09:30 vyplutí hotelové lodi Florentina z Mělníka / www.google.cz/maps/@50.1900198,14.6712365,606m/data=!3m1!1e3?hl=cs
09:00 zahájení konference „Turismus na řekách“ pod záštitou Mgr. Martina Kupky, ministra dopravy ČR
- Uvítání přítomných kapitánem lodi Florentina Ladislavem Novotným
- Zdravice Mgr. Martina Kupky, ministra dopravy ČR
- Ing. Lubomíra Fojtů, ředitel ŘVC ČR „Veřejná infrastruktura pro rekreační plavbu na Labi a Vltavě“
- Bc. Jakub Kulhánek, ředitel SČCR „Novinky v propagaci vodní turistiky ve středních Čechách“
- Daniel Mourek, koordinátor Labské stezky v ČR, Partnerství, o.p.s. "Kolo a loď na Labské stezce-ideální kombinace"
- IHK Magdeburg
- Emil Fedoš, Vydavatelství MCU „Knihy edice Visit Bohemia Photo vč. titulu Labe – Elbe, foto L. Sváček“
- Václav Pošmurný, DMO Posázaví „Zlatá a Velká řeka – vodní a vodácká turistika na řekách Sázava a Vltava“
- PhDr. Mgr. Dušan Kalášek, předseda Agentury rozvoje a podpory kritické infrastruktury, z.s. „Strategicky důležitá role lodní dopravy v kritické infrastruktuře ČR“
- Mgr. Klára Němcová, ředitelka Státní plavební správy „Bezpečnost plavebního provozu v ČR“
- ppor. Bc. Milan Matyásko, vedoucí Poříční policie oddělení Nymburk „Prezentace činnosti poříčního oddělení LABE“
- Tomáš Kolařík, ředitel Plavba a vodní cesty o.p.s. "Potenciál rozvoje cestovního ruchu na Labsko-vltavské vodní cestě"
- Ing. Miroslav Polách, Krajský koordinátor BESIP pro Středočeský kraj „BESIP - cyklostezky podél řek“
- Mgr. Tomáš Brabec, místostarosta obce Třebušín „Česká Kalifornie - z hladiny Labe k vrcholkům Českého středohoří“
14:15 – 15:30 „Čokoládová akademie“
16:00 Brandýs nad Labem ukotvení hotelové lodi Florentina
16:15 – 19:00 prohlídka církevních památek ve Staré Boleslavi
Program v Nymburce
11:00 – 12:00 plavba lodí Blanice z Poděbrad do Nymburka / www.polabinalodi.cz
13:00 – 14:00 plavba lodí Blanice z Nymburka do Poděbrad / www.polabinalodi.cz
Čtvrtek 4.5. Brandýs nad Labem - Nymburk
8:00 vyplutí hotelové lodi Florentina z Brandýsa nad Labem /
www.google.cz/maps/@50.1842838,15.0435578,163m/data=!3m1!1e3?hl=cs
10:00 – 13:00 „Generace 75“ blues rock (3x 40 min série) / https://www.youtube.com/watch?v=4c7RFygI0c0
13:00 připlutí hotelové lodi Florentina do Nymburka
Program v Nymburce
9:00 prezentace účastníků setkání karavanů, nymburská Špička
11:00 – 12:00 plavba lodí Blanice z Poděbrad do Nymburka / www.polabinalodi.cz
13:00 – 14:00 plavba lodí Blanice z Nymburka do Poděbrad / www.polabinalodi.cz
15:30 slavnostní otevření mola pro osobní lodní dopravu v Nymburce
16:00 – 17:00 „Čokoládová akademie“
14:00 – 18:00 prezentaci nafukovacích plachetnic DinghyGO
17:00 otevření restaurace a horní paluby hotelové lodi Florentina
18:00 - 19:30 7 Pádů Honzy Dědka „Na cestách“ - hosté Marek Taclík, David Matásek / www.vstupenky.pruhpolabi.cz/7-padu-honzy-dedka
20:00 – 22:00 After párty na Florentině
Pátek 5.5. - Nymburk
09:00 prezentace účastníků setkání karavanů a lodí
09:00 – 10:00 plavba lodí Blanice z Poděbrad do Nymburka / www.polabinalodi.cz
10:00 montáž ringu pro akci – Boxing on the river na hotelové lodi Florentina
10:00 - 12:00 exkurze Postřižínského pivovaru – účastníci setkání karavanů a lodí
10:00 - 19:00 prezentaci nafukovacích plachetnic DinghyGO
10:00 – 19:00 Kapitánské kurzy, kapitánské průkazy / www.lodniskola.cz/terminy.html
Ukázky pro školy: 10:00 - 13:00 ukázky práce Poříční policie – vybavení potápěčů, ukázky lodí
10:00 - 13:00 ukázky práce Cizinecké policie – kontrola dokladů a peněz
10:00 - 13:00 ukázky práce Policie ČR
10:00 – 17:00 ukázky techniky HZS SŽ Nymburk
10:00 – 13:00 plavby lodí Blanice (20 min. plavba)
10:00 – 13:00 prohlídky hotelové lodi Florentina s výkladem
10:00 – 13:00 popularizace asistenčních systémů a ukázky jejich využití
10:00 – 13:00 BESIP-simulátor
10:00 – 14:00 autogramiáda Jana Sováka ke knize „Expedice badatele Věnceslava Brábka do devonských krajin s prvními pralesy“
14:00 prohlídka města s průvodcem Honzou Řehounkem – účastníci setkání karavanů a lodí
14:30 – 15:30 plavba lodí Blanice z Nymburka do Poděbrad
16:00 – 17:00 plavba lodí Blanice z Poděbrad do Nymburka
16:00 – 18:00 ukázka pirátských válek - Terezínská Černá flotila z.s.
17:00 – 18:00 plavba lodí Blanice z Nymburka do Poděbrad
18:00 – 02:00 Hudební produkce #FUNKYBOAT na hotelové lodi Florentina z produkce FunkyBrotherz
www.vstupenky.pruhpolabi.cz/funky-boat
Sobota 6.5. - Nymburk
09:00 – 10:00 plavba lodí Blanice z Poděbrad do Nymburka / www.polabinalodi.cz
10:00 - 20:00 plavby převoznickou pramicí Oseček (11 osob)
10:00 - 20:00 pochoutkový a řemeslný jarmark
10:00 - 20:00 plavby lodí Mojmír (12 osob)
10:00 - 20:00 prezentaci nafukovacích plachetnic DinghyGO
10:00 - 18:00 BESIP simulátor, prezentace turistických destinací a ředitelství vodních cest
10:00 – 18:00 Kapitánské kurzy, kapitánské průkazy www.lodniskola.cz/terminy.html
10:00 - 10:30 Tančíme s Iris / www.youtube.com/watch?v=XZWn9SEsuGE
10:00 – 13:00 popularizace asistenčních systémů a ukázky jejich využití / www.asistencnisystemy.cz
10:00 - 15:00 RC TRUCK a RC klub SPTM
10:00 - 15:00 Dopravní hřiště s Offroady, komentovaná ukázka ponorkové bitvy / www.youtube.com/watch?v=3GFJBNBfFxg
10:00 – 16:00 plavby lodí Blanice (45 min. plavba)
10:00 – 18:00 ukázky pirátských válek - Terezínská Černá flotila z.s.
10:00 – 17:00 ukázky techniky Hasičského záchranného sboru na železnici
11:00 - 15:00 BOXING ON THE RIVER / www.vstupenky.pruhpolabi.cz/18-box-on-the-river
15:00 - 15:15 charitativní dražba „zajímavostí“ pro Asociaci muskulárních dystrofiků v ČR
17:00 – 18:00 plavba lodí Blanice do Poděbrad
Hudební produkce rockové odpoledne:
15:15 - 15:30 Tančíme s Iris / www.youtube.com/watch?v=XZWn9SEsuGE
15:30 - 16:30 Generace 75 blues rock / www.youtube.com/watch?v=4c7RFygI0c0
16:45 - 17:45 Rasmane / www.youtube.com/watch?v=ZwYTZYv7lLg
18:00 - 18:45 Stars Tribute Acoustic / www.youtube.com/watch?v=zAVleJT0Xn8
19:00 – 20:00 Anarchia / www.youtube.com/watch?v=WZkZbPegTRk
20:30 – 21:15 KLUCIZND / www.youtube.com/watch?v=qWYT6ulFDpk
21:45 – 22:30 WOTAZNIK / www.youtube.com/@WTZNK
23:00 – 00:00 CHECKMATE CZ / www.youtube.com/watch?v=aLMkHZTEfD8
00:15 – 01:00 Brandos eyes / www.youtube.com/watch?v=0rP3l88f1w8
01:15 – 02:00 DELOVR feat. FUCKBISS / www.youtube.com/watch?v=9PpStePGxRA
Neděle 7.5. Nymburk
09:00 - 18:00 BESIP simulátor
09:00 – 10:00 plavba lodí Blanice z Poděbrad do Nymburka / www.polabinalodi.cz
10:00 prohlídka hydroelektrárny (max 25 osob) - účastníci setkání karavanů a lodí
10:00 - 18:00 BESIP, prezentace turistických destinací a ředitelství vodních cest
10:00 - 20:00 pochoutkový a řemeslný jarmark
10:00 - 20:00 prezentaci nafukovacích plachetnic DinghyGO
10:00 - 20:00 plavby lodí Mojmír (12 osob)
10:00 - 20:00 plavby převoznickou pramicí Oseček (11 osob)
11:00 - 22:00 GURMÁNSKÁ EVROPA – restaurace hotelové lodi Florentina (ČR, CH, F)
11:00 – 13:00 autogramiáda Jana Řehounka ke knihám „Tajemné stezky“
12:00 – 13:00 divadelní pohádka „Vodnická pohádka“ AZ Divadlo Mladá
10:00 - 13:00 ukázky práce Poříční policie
10:00 - 15:00 RC TRUCK a RC klub SPTM
10:00 - 15:00 Dopravní hřiště s Offroady, komentovaná ukázka ponorkové bitvy / www.youtube.com/watch?v=3GFJBNBfFxg
10:00 – 16:00 plavby lodí Blanice (45 min. plavba)
10:00 – 17:00 ukázky techniky Hasičského záchranného sboru na železnici
15:00 - 16:00 Malování Louise Art
17:00 – 18:00 plavba lodí Blanice do Poděbrad
Hudební produkce:
10:30 – 11:00 Alexej Byček, swing / https://alexejbycek.cz/hudba/#projekty
11:00 – 15:00 Argentické tango, Nuevo za doprovodu Pavla Hercíka, Michala Doležala a DJ Piaggio
15:00- 15:20 ARTrosa - Mužoreti Hořice / www.youtube.com/watch?v=OtrU0sRW3sg
15:30 – 16:00 Mažoretky SKP Nymburk / www.youtube.com/watch?v=40yljvF9pC8
16:15 - 16:30 ARTrosa - Mužoreti Hořice / www.youtube.com/watch?v=Xwl5X_avHao
16:45 – 17:45 CAPELLA Marek Michl / youtube.com/watch?v=4OXem87qAeg&feature=share
18:00 - 19:00 ANGELS – Marek Černoch / www.youtube.com/watch?v=LSM1Dw9zvxg
19:15 - 20:00 FALCONS
Pondělí 8.5. Nymburk
09:00 – 10:00 plavba lodí Blanice z Poděbrad do Nymburka
10:00 – 18:00 plavby lodí Blanice / www.polabinalodi.cz
10:00 - 15:00 RC TRUCK a RC klub SPTM
10:00 - 15:00 pochoutkový a řemeslný jarmark
10:00 -15:00 prezentaci nafukovacích plachetnic DinghyGO
10:00 - 15:00 plavby lodí Mojmír (12 osob)
10:00 - 15:00 plavby převoznickou pramicí Oseček (11 osob)
Hudební produkce country:
10:00 – 11:00 Rýmoraj
11:00 - 12:00 VEE LEE duo
12:00 - 13:00 NAČEREJ / www.youtube.com/watch?v=VrhWrgSUlY4
13:00 – 14:00 Lážo Plážo / www.youtube.com/watch?v=PHaSITjfxIw
14:00 – 15:00 MAROLA / www.youtube.com/watch?v=qWgNvbZcuko
15:00 - 16:00 TROJ BOY
16:00 - 17:00 FLASTR / /www.youtube.com/watch?v=jLTGJ8sqzmQ
17:00 - 18:00 Comedy & beat / www.youtube.com/@ComedyBeat
18:00 - 19:00 Lach junior
19:00 – 20:00 Lachtani Vládi Lacha / www.youtube.com/watch?v=t2bgnv9XHFU
Po všechny dny prezentace – Lodní školy SP Praha, nabídky turistických destinací z ČR, ochutnávky Královské čokolády.
Změna programu vyhrazena, podmínkou účasti je dodržování veškerých platných epidemických nařízení, během akce budou vznikat kamerové a fotografické záběry.