Přihlásit se | Registrace    
  Podmínky

2 - dřevěné výrobky, hračky, loutky, dekorace, košíky, pedig

ZPĚT

     

     Při zrátě hesla si vyžádejte nové

    Řezbářství U Hoblinky            ZPĚT     

Omlouváme se, ale obrazek nebyl dodán

NA VAŠÍ AKCI NABÍZÍME TYTO SLUŽBY:
Workshop PYROGRAFIE
Dílničky pro DĚTI
Ukázka řemesla ŘEZBÁŘSKÉHO
Workshop řemesla ŘEZBÁŘSKÉHO
ŘEZBÁŘSKOU SHOW MOTOROVOU PILOU

ŘEZBÁŘSKÉ SHOW
Organizujete akci, hody, ples, večírek nebo festival a hledáte show, která publikum zaujme? Řezbářství u Hoblinky vás rádo navštíví a předvede vám to nejlepší ze svého umu.
Co před vámi dřevo skrývá? Před vašimi zraky jeho tajemství odhalíme. Naši řezbáři vyřežou za doprovodu dramatické hudby sochu, která vám následně zůstane.

A jako bonus vám dovezeme navíc i jednu hotovou sochu. Obě si pak můžete nechat a vyzdobit s nimi třeba veřejný prostor nebo uspořádat dražbu na dobrou věc.


Dívka s motorovou pilou
Oblíbená show pod taktovkou zkušené řezbářky Hanky. Řekněte sami, spojení ženy a pily je skutečně nevídaná kombinace, kterou prostě musíte vidět na vlastní oči.


Komentovaná řezbářská show
Rozhodně žádná nudná přednáška! Chtěli byste se dozvědět něco víc o vyřezávání motorovou pilou, ale nechcete přijít o show? A co takhle spojit oboje dohromady.
Návštěvníkům přiblížíme práci s motorovou pilou, před jejich zraky vyřežeme sochu a poskytneme návod, jak si takovou sochu vytvořit i v domácích podmínkách.


Tandemové pily
Ojedinělá řezbářská show, při které můžete sledovat synchronní řezbu dvojice – řezbářky Hanky a řezbáře Jardy.
Oba naráz, při hudebním doprovodu a přímo před vámi společnými silami vyřežou sochu dle domluveného motivu.


Celodenní sochání
Celodenní podívaná, která se jen tak neokouká. Z celého dne si odnesete 1 velkou sochu nebo 4 menší. Naši oblíbení jsou obyvatelé lesa, sova, ježek, liška nebo hříbek.
Po celý den se před vámi budou střídat 2 řezbáři. Show může být také doplněná o přímé zapojení návštěvníků, kteří si pak odnesou nevšední zážitek.


Ukázka řezbářského řemesla
Nahlédněte pod pokličku tradičního řemesla. Přivezeme kousek řezbářské dílny až k vám a ukážeme vám tradiční ruční nástroje, vybavení dílny i řezbáře v dobovém kostýmu.
Nad opracováváním dřeva si společně popovídáme o řemesle, probereme druhy dřeva, nástroje a začátečnické tipy pro ty, kteří by se práci se dřevem chtěli věnovat více.


WORKSHOPY
Dílničky pro děti a workshopy pro dospělé, ve kterých si zkusíte vyřezat vlastní výrobek.
Dozvíte se více o dřevě, nástrojích a zapojíte svou fantazii a kreativitu.


Workshop řezbářského řemesla
K ukázce řezbářského řemesla nabízíme i workshop. Během něj si návštěvníci mohou vyrobit vlastní výrobek.
Naučíme vás základní řezy, vyhodnotit možnosti materiálu a možné povrchové úpravy. O nic se nemusíte starat, veškerý materiál a nástroje zajistí naše dílna.


Workshop pyrografie
Pyrografie je umělecká technika zdobení dřeva či kůže vypalováním pomocí pohrabáče nebo pájky. V dnešní době se stává čím dál více vyhledávanější a krásně doplňuje řezbářskou činnost.
Přivezeme k vám několik druhů pájek, pracovní stůl s lavicemi, odbornou literaturu, náměty i materiál, na který mohou návštěvníci vypalovat. Pohovoříme o druzích pájek, jaké dřevo je vhodné použít a jak ho následně ošetřit.


Dílničky pro děti
„Tati, jé hele koukej, tady si můžeme vyrobit hračku.” Tuto větu uslyšíte od dětí u našeho stánku často. Svou hračku si děti mohou odnést domů a co je víc než vlastnoručně vyrobené autíčko? Na hračku si navíc mohou vypálit nebo vyřezat třeba své jméno.
Dětem bude stačit fantazie a na nás zbývá přivést pracovní stůl pro děti, ručně nařezané a obroušené kousky dřeva, návody, kladívka a komponenty pro výrobu vlastního autíčka.


Veškeré informace naleznete na stránkách: https://www.uhoblinky.cz/
 Zpráva pro tohoto řemeslníka :
 Poslat odkaz na tohoto řemeslníka :
 Napište správci webtržiště :
TOPlist
Správce webu
Ing. Richard Blížkovský
Pístov 11, Jihlava, CZ
  více>>>