logo Průvodce webtržištěm UKAŽTE SVĚTU CO UMÍTE

ÚPRAVA PRESENTACE

     Ke správě osobních údajů se dostanete na webtržišti přihlášením (login a heslo jste dostali po registraci emailem). Tam si také sami můžete vyžádat nové heslo, pokud jste ho zapomněli ( stačí napsat svůj email, který máte zapsán na webtržišti).

     Po přihlášení máte v menu na prvním řádku zeleně Upravit profil a kliknutím si otevřete svoje osobní menu.

  • Osobní údaje (vložení a úprava vašich adres, ve spodní části je Fakturační údaje, pokud jsou odlišné a tam si můžete vložit údaje co budete mít ve faktuře za služby webtržiště).
  • Vytvořit presentaci (vaše vlastní upoutávka, co děláte, vložení obrázků a popis vašeho řemesla atp.).
  • Doplňkové Info (možnost vložit svoje logo, dále info pro pořadatele - rozměry stánku,  jaký používáte kostým, požadavky na elektriku atp.).
  • Vytvořit fotogalerii (Můžete až 5 fotek najednou poslat do fotogalerie, ke každé fotce můžete přiřadit popis, můžete svoji fotogalerii prohlížet a mazat fotky, nelze měnit pořadí fotek, DOPORUČENÍ velikost obrázku zmenšeta na asi 600 - 800px, zrychlíte přenos fotek.).
  • Kde budu (Můžete si zapsat, kde Vás návštěvníci mohou vidět, údaj se nemaže automaticky, na konci roku si staré záznamy smažte a vkládejte si nové na další rok).
  • Kontrolní náhled (Můžete se podívat na okamžitý vzhled svojí presentace včetně fotogalerie).
  • Moje akce - přehled (Váš přehled o akcích na které jste se prostřednictvím webtržiště přihlásili, pozadí zápisu zobrazuje stav řešení vaší přihlášky: Bez barvy: POTVZENO,   žlutá - nerozhodnuto,červená odmítnuto,).
  • Moje smlouva (Máte vypsány obchodní podmínky webtržiště a vaše údaje, trermín registrace atp.).
  • Změnit heslo (Pokud obdržíte heslo, které vytvořil program má nějaké číslice, zde si je změníte na takové heslo, které se Vám dobře pamatuje ).
  • *****Ukončit službu (Pokud si nepřete dále být registrováni jako členové webtržiště, odesláním sám program sdělí všechny potřebné údaje správci. Vaše presentace se přesune do archivu, pokud se v budoucnu rozhodnete vrátit, není třeba se znova registrovat, správce Vám presentaci obnoví z archivu).

ODHLÁSIT SE Z PŘiHLÁŠENÍ V pravém horním rohu, jak bylo přihlásit se ja nyní Odhlásit tím budete odhlášeni a bude ukončena možnost úprav osobních údajů.

 

 

 

 

 

 

autor systému: Virtuální řemeslné tržiště Přihlášení do správy webu

Naše stránky navštívilo 130694 návštěvníků.

Poslední aktualizace:   26. 11. 2019 09:12:51